Privaatsuspoliitika

Kes me oleme?

Me oleme Okta transport OÜ, registrikood 14923033. Meie juriidiline aadress on Eesti, Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Kaselaane tn 7/1, 76401. Meie veebilehe aadress on https://www.oktatransport.ee Kontaktisik on Gerol Lage: telefon +372 5809 1185, e-post gerol@oktatransport.ee.

Mis on selle veebilehe eesmärk?

Selle veebilehe eesmärk on tutvustada Okta transport OÜ tegevust veebilehe külastajatele. Lisaks kuvame siin ettevõtte kontaktandmeid, võimaldame külastajatel esitada meile päringuid läbi kontaktivormi ning kogume meie ettevõtte tegevusele tagasisidet.

Küpsised

Kui üritate siseneda meie veebilehe administreerimiskeskkonda, salvestame ajutise küpsise Teie seadmesse kontrollimaks, kas Teie veebibrauser lubab küpsiseid.

 

Kui Te ei soovi, et Teie arvutisse või mobiilsesse seadmesse salvestuksid küpsised võite küpsiste kasutamisest loobuda igal ajal muutes oma veebibrauseri sätteid ja samutit võite igal ajal kustutada Teie seadmest juba eelnevalt salvestatud küpsised.

 

Täpsemad juhised küpsiste blokeerimise kohta leiate oma veebibrauseri tootja kodulehelt või veebibrauseri juhisest.

 

Kui Te soovite lisateavet küpsiste kohta mida me kasutame või küpsiste kohta üldisemalt, palume võtta ühendust Okta transport OÜ kontaktisikuga.

Kolmandad osapooled ja privaatsus

Lehel https://www.oktatransport.ee/kontakt asub Google’i kaart. Me kasutame seda kaarti, et näidata külastajatele meie juriidilist aadressi. Olenevalt sellest, kuidas Te kaarti kasutate võib teatud info, nagu näiteks Teie IP aadress olla edastatud kolmandatele osapooltele. Google edastab oma teenuseid vastavalt nende enda privaatsuseeskirjadele, millega saate tutvuda aadressil https://policies.google.com/privacy.

Kontaktivormid

Kasutame oma lehel kahte kontaktivormi ning teeme seda suhtlemise hõlbustamiseks ettevõtte juhatuse ja meie veebilehe külastajate vahel. 

 

Esimene kontaktivorm asub aadressil https://www.oktatransport.ee/kontakt ning teine aadressil https://www.oktatransport.ee/tagasiside.

 

Kontaktivormi kaudu meile oma isikuandmeid edastades nõustute, et võime kasutada neid andmeid Teiega ühenduse võtmise eesmärgil.

 

Muud andmed, mida me ei küsi, aga mida Te sisestate kontaktivormi sellegipoolest saadetakse samuti meile.

 

Kui soovite, et kustutaksime andmed mida olete meile edastanud, palun võtke ühendust kontaktisikuga.

Kontakt

Kui Teil on tekkinud küsimusi meie privaatsuspoliitika kohta või soovite kustutada andmed, mida te olete meile edastanud (näiteks kontaktivormi kaudu), võite võtta meiega ühendust e-posti teel aadressil gerol@oktatransport.ee